Καλωσορίσατε στην ιστοσελίδα του Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων του Ν.Σ.Κ.

20/4/1992 - Ιδρύεται Σύλλογος με την επωνυμία "Σύλλογος Διοικητικών Υπαλλήλων Ν.Σ.Κ." με έδρα την Αθήνα

Ανακοινώσεις...

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας

16 Φεβ 2022

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Τη Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022 πραγματοποιήθηκε, με λίγα άτομα, λόγω των περιορισμών του COVID19, η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων του Ν.Σ.Κ.

1. Από την Πρόεδρο του Ν.Σ.Κ. δόθηκε 1 Ημέρα Άδειας σε 10 τυχερά μέλη:Την πίτα έκοψε η Πρόεδρος του Ν.Σ.Κ., παρουσία των Προϊσταμένων των Διευθύνσεων Διοικητικού & Λειτουργικής Υποστήριξης και Οικονομικών Υποθέσεων και πραγματοποίησε την κλήρωση των παρακάτω δώρων:

Από την Πρόεδρο του Ν.Σ.Κ. δόθηκε 1 Ημέρα Άδειας σε 10 τυχερά μέλη:

1. Καλογεράκη Άννα
  2. Ρούσκα Ευτυχία
  3. Ζαφείρη Χρυσούλα
  4. Χάιδου Ισμήνη
  5. Δημουλάς Νικόλαος
  6. Χασιώτη Μαρία
  7. Νικολάου Χρήστος
  8. Μουρκιώτη Διονυσία
  9. Παπαχριστοδούλου Άννα
  10. Αθανασιάν Κατρίν

Από την εταιρεία  UNISYSTEMS προσφέρθηκαν 3 TABLETS μάρκας LENOVO M10 FHD 2/32GB  wifi, με τη μεσολάβηση του Προϊσταμένου του Τμήματος Πληροφορικής κ. Δ. Φραγκιδάκη, τα οποία κληρώθηκαν σε 3 τυχερά μέλη:

1. Δημητρίου Αικατερίνη
  2. Στεφανακίδης Δημήτριος
  3. Μπουρούνη Ελένη

Ο Σύλλογος Διοικητικών Υπαλλήλων σας εύχεται μία ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και μακάρι του χρόνου να γιορτάσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ν.Σ.Κ.

Έδρα:
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ